weryfikacja raportu KOBIZE

Weryfikacja raportu KOBiZE

Może się zdarzyć, że po wprowadzeniu raportu i wysłaniu go w systemie, pracownicy KOBiZE wyślą wezwanie do poprawienia raportu KOBIZE.

Jest to weryfikacja raportu do KOBiZE. Należy wtedy poprawić raport według wskazówek zawartych w wezwaniu.

Poprawienie czyli weryfikacja raportu KOBIZE to po prostu poprawa raportu po sprawdzeniu przez pracowników i stwierdzeniu w nich błędów, np. nieprawidłowego scharakteryzowania instalacji, błędnego zakwalifikowania źródła w instalacji lub po prostu poprawienia wskaźników emisji.

Pomagamy w wykonaniu weryfikacji raportów, w usuwaniu błędów oraz prawidłowym scharakteryzowaniu struktury instalacji w zakładzie. Wprowadzamy korektę raportu już wprowadzonego przez Państwa.

Nasza usługa polega na sprawdzeniu i weryfikacji, dokończeniu rozpoczętego raportu, z którym Państwo sobie nie poradzili lub po prostu nie macie czasu na jego wykonanie.

Do wykonania raportu do KOBiZE potrzebne są dane, których zebranie zabiera czasu. Dlatego najlepiej najpierw zebrać wszystkie potrzebne dane, informacje oraz dokumenty, z których potem będziecie wpisywać dane. To ułatwi Państwu pracę z raportem, zwłaszcza że jest to praca online.

Weryfikacja KOBiZE.

Weryfikacja KOBiZE. tel 502-032-782.

 

http://omegaplus.home.pl/kobize-weryfikacja/

 

Poprawianie błędów w raporcie KOBIZE może być spowodowane otrzymaniem wiadomości z Krajowej bazy o konieczności poprawienia raportu.

Najczęściej popełniane błędy to nieprawidłowo przeliczone jednostki, nieprawidłowo wybrane wskaźniki emisji czy też nieprawidłowo użyte jednostki. Nie ma problemu, aby poprawić raport po wysłaniu do do bazy. Wystarczy pobrać go do korekty i poprawić błędy, które zostały wskazane przez KOBIZE.